Biz Kimiz

Atakan nakliyat taşımacılık ve nakliye sektörüne 1990 yılında merkezi Çankaya olarak hizmete girmiştir ve 24 yıldır aralıksız bir şekilde çalışmaktadır. İnsanlara iyi bir hizmet vermenin en iyi yolu onların ihtiyacını en uygun şekilde karşılamaktır. Bu nedenle Atakan Nakliyat müşterilerine taşımacılık, asansörlü taşımacılık, depolama hizmeti vererek onların her türlü nakliye işlerini evden eve, şehirler arası güvenle yapmaktadır.

 

ANKARA EVDEN EVE ve ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Türkiye’nin neresine taşınmayı planlarsanız planlayın 24 yılı aşmış nakliye deneyimi uzman nakliye taşıma ekibimiz sayesinde evden eve nakliyat işinizi herhangi bir zorluk yaşamadan Ankara ATAKAN Nakliyat profesyonel taşımacılık bu iş için 24 yıldır emek vermiş adeta biçilmiş bir kaptandır.

Evinizi müstakil bir eve, köy evi, yada şehirden uzakta bir eve taşınsanızda nakliye işleminizi Ankara Çankaya’daki ofisimizle her adımı atabilecek en sorunsuz şekilde evinizi, eşyanızı ve ofisinizi taşıyalım.

Biz her sene kelimenin tam anlamıyla yüzlerce binlerce ev taşımayı üstleniyoruz ve üzerimize düşen her şeyi en ufak ayrıntısına kadar halledecek deneyime sahip Ankara Nakliyat firmasıyız.

 

DANIŞMANLARIMIZ SİZE YARDIMCI OLSUN

Evinizi taşımaya karar vediğiniz andan itibaren Ankara Atakan Nakliye her an hizmetinizdedir. Nakliye danışmanlarımız sizin için uygun zamanda eşyanızı inceleyerek taşınma hakkında düşüncelerini ve taşınmanın içeriği ile alakalı durumları sizinle paylaşır. Evinizdeki tüm eşyaları (kömürlük eşyaları, garaj eşyaları, alet ve ekipmanları) nasıl taşınacağı konusunda sizlere bilgi verilmektedir. Ayrıca danışmanlarımız olabilecek olumsuz durumda sizleri koruyan şartlar ve yasal haklarınız konusunda bilgilendirmektedir.

: